Hakkımızda
H

Hakkımızda

Başarmak için önce yürekten inanmak gerektiği bilinci ve "Doğru zamanda doğru adım" ilkesiyle 1999 senesinde BSM Alüminyum ile başlanılan yolda, yıllar içinde hem güçlü ekiplerle ve hem de hiç kaybolmayan ekip ruhu sayesinde Türkiye'de ve uluslararası platformlarda önemli projelerin altına imza atarak, alüminyum sektöründe başarı hazzı en üst seviyede yaşanmış ve yaşanmaya da devam edilmektedir.

Bu başarıların altında imzası olan firma sahibi Bahattin Öner gençliğinin verdiği dinamizm, girişimci ruhu ve her zaman başarıya olan inancı sayesinde farklı alanlara yönelip; aynı zamanda insan sağlığına da fayda sağlayabilmek adına sağlık sektörünün çeşitli alanlarında faaliyette bulunmak üzere Hiper Farma'yı hayata geçirmiştir.

2011 yılında “Her zaman Her yerde ve Her konuda önce İnsan Sağlığı” ilkesiyle yola çıkan ve sağlık sektörüne alanında yenilikçi, en kaliteli ve ihtiyaç duyulan ürünlerle hizmet vermeyi amaç edinen Hiper Farma İlaç, geçen yaklaşık 7 yıllık zaman dilimi içerisinde hedeflerine emin adımlarla ilerleyen ve her geçen yıl büyüyen ve güçlenen bir firma olmayı başarmıştır.

Bu yola Avusturyalı partneri vis vitalis /Nutropia firması ile başlamış olan Hiper Farma, 2014 yılında 106 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Töpfer firmasının da gücünü arkasına alarak, ürün gamını organik sertifikalı ürünlerle geliştirmiştir. Son olarak 101 yıllık bir tecrübeye sahip olan ve Öönemli markalarıyla Dünya’da adını kanıtlamış Alman SALUS firmasını da güçlü partnerleri arasına almıştır. Böylece hem ürün çeşitliliği, hem de ürün kalitesi anlamında müşterilerinin taleplerine cevap verebilecek ve onları memnun edebilecek ölçüde hizmet vermektedir.

Büyümekte ve gelişmekte olan bu aileyi yeni projelerle ve çalışmalarla daha da ileriye taşımayı amaçlayan Hiper Farma, partnerleri ile beraber yurtdışında AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. Böylece yeni araştırmalar ve bilimsel veriler ışığında gelişen teknolojiden de faydalanarak pazarın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Sonuç olarak her bireyin kendine özgü bir yaşam serüveni vardır. Hiper Farma olarak biz; insanlara bu serüveni sağlıkla yaşatabilmeyi fazlasıyla önemsiyoruz. Bu yüzden her adımımızda “Yaşam serüvenini sağlıkla yaşa” sloganımızı tekrarlıyoruz…