Kariyer
Hiper Farma olarak bizim için başarının ilk anahtarı "insana verilen değer"dir. Hiper Farma ulaştığı her başarıda çalışanlarının payı olduğunu bilir.

İnsan kaynakları politikamız ışığında amacımız; öncelikle doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, yüksek potansiyeli olan adayları değerlendirmek, çalışanlarımıza kendilerini huzurlu ve mutlu hissedecekleri keyifli bir takım çalışması ortamı sağlamak ve çalışanlarımızla uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmektir.

Hiper Farma ailesinin üyeleri bir yandan çağdaş ve huzurlu çalışma ortamında yer almanın keyfine varırken, bir yandan da bu yapının bir parçası olarak şirket değerleriyle ve her geçen gün büyüyen ürün gamımızla gurur duyarlar. Çalışanlarımızın istekli olmaları ve sergiledikleri yüksek performans Hiper Farma'nın gelişmesi ve büyümesinde tek etkendir.

Hiper Farma olarak çalışanlarımızın performansını biz de yapıcı rekabet ortamında takım çalışmasına değer vererek destekliyoruz. Sahip olduğumuz bu kurum kültürümüz doğrultusunda kendilerine verdiğimiz geniş sorumluluklarla ve farklı görevlerle hep beraber büyüyoruz.

HEM BAŞARIYA HEM DE İNSANİ DEĞERLERE AYNI ÖLÇÜDE DEĞER VEREN BİR AİLEYİZ...

Başvuru Formu