Etkinlikler
Türk-Alman Jinekoloji Kongresi
Türkiye ve Dünya jinekoloji camiasının da çok yakından takip ettiği gelenekselleşmiş Türk-Alman Jinekoloji Kongresi, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen jinekologlarını bir araya getirmektedir.

Türkiye ve Dünya jinekoloji camiasının da çok yakından takip ettiği gelenekselleşmiş Türk-Alman Jinekoloji Kongresi, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen jinekologlarını bir araya getirmektedir. Güçlü bilim insanlarından oluşan öğretim üyeleri ile beraber, jinekoloji alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye ve dünyada, saygın bir yeri olan TAJEV (Türk Alman Jinekoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı) tarafından düzenlenen konferansı yerli yabancı 1500’den fazla katılımcı takip etti. Bu özel atmosferde bizler de jinekolojik onkoloji alanında ses getiren ürünümüzle beraber yerimizi alarak, bu organizasyona renk katan firmaların başında yer aldık.

Çocuk Dostları Kongresi
Eğitime ve bilgiye her zaman önem veren bir kurum olarak biz, tamamen bilimsel bir ortamda çocuk sağlığı konusunda güncel gelişmelerin takip edildiği,

Eğitime ve bilgiye her zaman önem veren bir kurum olarak biz, tamamen bilimsel bir ortamda çocuk sağlığı konusunda güncel gelişmelerin takip edildiği, özellikle genç çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarının ve asistanlarının ön planda tutulduğu Çocuk Dostları Kongresi'nde yerimizi almaktan keyif duyduk ve her zaman da duyacağız.

Hiper Farma Türkiye Buluşması
Türkiye’nin dört bir tarafından hekimlerimizi buluşturduğumuz bu özel gecede,

Türkiye’nin dört bir tarafından hekimlerimizi buluşturduğumuz bu özel gecede, Hiper Farma olarak eğitime destek vermenin gururunu yaşarken, değerli hekimlerimizle ve iş ortaklarımızla keyifli bir müzik şöleni gecesi yaşadık.