Hakkımızda

Başarmak için önce yürekten inanmak gerektiği bilinci ve "Doğru zamanda doğru adım" ilkesiyle 1999 senesinde BSM Alüminyum ile başladığım yolda, yıllar içinde hem güçlü ekibimiz ve hem de hiç kaybolmayan ekip ruhumuz sayesinde Türkiye'de ve uluslararası platformda önemli projelerin altına imza atarak, alüminyum sektöründe başarı hazzını en üst seviyede yaşadık ve yaşamaya da devam ediyoruz.

Gençliğimin verdiği dinamizm, girişimcilik ruhum ve her zaman başarıya olan inancım sayesinde farklı alanlara yönelip; aynı zamanda insan sağlığına da fayda sağlayabilmek adına 2011 senesinde sağlık sektörünün çeşitli alanlarında faaliyette bulunmak üzere Hiper Farma'yı hayata geçirdim.

Sektörde bir şeye ihtiyaç varsa, bunu en iyi şekilde, en doğru partnerlerle gerçekleştirmeliyiz hissiyatına sahip hep Hiper Farma İlaç, 2011 yılının başından beri güçlü, dinamik ve hep daha iyisini hedefleyen ekibimiz sayesinde dünyanın dört bir tarafında sürdürdüğümüz araştırmalarımız ile yenilikçi ve kaliteli ürünleri insanların hizmetine sunmaktadır. Yatırımlarımıza sürekli bu yönde şekil vererek, pazarlama orjinli faaliyetlerimize her geçen gün büyüyerek devam etmekteyiz.

Geniş ürün yelpazemizde yer alan, içerikleri ve kaliteleri ile fark yaratan ürün gruplarımız Almanya ve Avusturya'daki partnerlerimiz tarafından son teknolojik yöntemlerle ve tüm kalite kontrol gereklilikleri yerine getirilerek üretilmektedir. Amacımız en iyiyi, en doğruyu tüketicilerin hizmetine sunmak ve tüketicinin memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırabilmektir.

“Kendinizi ve sevdiklerinizi önemseyin" düşüncesi ile çıktığımız bu yolda sağlık sektörüne getirdiğimiz ve daha getireceğimiz nice yeniliklerle her zaman adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz.

Esenlik dolu aydınlık günler dilerim.

Saygı ve Sevgilerimle,

Bahattin ÖNER