Vitamin, Mineral ve Polifenoller, içeren formülüyle kendini enerjik ve zinde hissetmek isteyenlere, bağışıklık sistemimi güçlendirmeliyim diyenlere doğal takviye…

Immun44 Liquid

Hyper Immun44 Liquid; 13 Vitamin, 6 Mineral ve Polifenoller yani Citrus bioflavanoidleri içerir. Likit formu ile çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilen bir gıda takviyesidir.

Detaylı İncele

Immun44 Kapsül

Vitamin, Mineral ve Polifenoller, içeren formülüyle kendini enerjik ve zinde hissetmek isteyenlere, bağışıklık sistemimi güçlendirmeliyim diyenlere doğal takviye…

Detaylı İncele

PHYTO-PANMOL® Teknolojisi doğal besin kaynaklarından biyoaktif özellikte doğal mikrobesinleri ayrıştırabilen biyoteknolojik bir sistemdir. 1980li yıllardan beri faaliyet gösteren Ökopharm / vis vitalis GmbH firması araştırma-geliştirme merkezi "Mikrobesin Enstitüsü" ile koordineli olarak doğal besin kompleksi formundaki, standardize patentli PHYTO-PANMOL® vitaminlerini geliştirip ürünlerinde kullanmaya başlamıştır. PHYTO-PANMOL®; biyoteknolojik üretici firma Ökopharm / vis vitalis GmbH'ya ait bir patenttir.

Doğal besin kaynakları tohumları doğada gerçekleştiği şekilde filizlendirilip, sonrasında kurutma ve öğütme işleminden geçer. Böylece doğal PANMOL vitaminleri elde edilir.

Bu üretim prosesinde aşağıdaki mikrobesinlerce zengin besin kaynaklarından faydalanılır:

Aserola kirazı
Ay çiçeği
Kinoa filizleri
Blakeslea trispora

PANMOL kelimesi “Tam Molekül” anlamındadır. PANMOL-C Vitamini örneğine bakılırsa; sadece Askorbik asit halkasından oluşmaz, molekülün bütününü içerir. Bu sayede biyoyararlanımları oldukça yüksek olur.

PANMOL Vitaminleri’nin özellikleri:

Doğal kompleksler
Biyolojik olarak aktifler
Vücutta daha uzun süre kalıcılar
Biyoyararlanımları oldukça yüksek

PANMOL®-E Vitamini sadece tokoferol değil aynı zamanda doğadaki tokotrienolleri de içermektedir. Bu durum diğer vitaminlere oranla, PANMOL®-Vitaminleri'nin antioksidan etkisini yaklaşık iki kat artırmaktadır.