TÖPFER GmbH

Töpfer GmbH

1911 yılında Max Töpfer tarafından Almanya’nın Leipzig kentinde kurulmuş olan Töpfer GmbH, bugün üretim faaliyetlerine Almanya’nın Dietmannsried şehrinde devam etmektedir. Töpfer yaklaşık 106 yıldır bebek, çocuk ve yetişkinler için yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler üretmektedir.

1989 yılında Töpfer’in ürün gamındaki tüm ürünlerini sadece organik sertfiikalı olarak üretme fikrini benimsemesinden sonra, Töpfer tüketicilerinin memnuniyetleri bir o kadar daha artmıştır. Özellikle ürün portföyünde ağırlıklı olarak bebek beslenme ve bebek bakım ürünlerinin olması bu memnuniyeti etkileyen ana faktörlerin başında gelmektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan sütler organik çiftliklerden, çocuk ve yetişkinler için organik kozmetik ürünleri BDIH kuruluşunun katı kriterlerine göre sertifikalandırılarak ve kaşık mamaları ise; EU-Öko damgası ile birlikte üretilmeye başlanmıştır. Çünkü herkes gelecek için yeterli sorumluluğu taşımalıdır ve bunun için de once doğru ve kaliteli üretim ile başlamak gerekir…

Kaliteli hammaddeler, modern teknikler, yüksek hassasiyete sahip ölçüm ve kontrol sistemleri, katı hijyen kuralları uygulaması sayesinde, Töpfer firması tüketicilerin yüksek kalite beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Ayrıca HACCP sisteminin yani gıda güvenliği yönetim sisteminin tüm gerekliliklerini de yerine getirmektedir. Yüksek kalite standartları aynı zamanda Töpfer ürünlerinin ambalajları için de geçerlidir. Dolum yöntemi ve materyal kalitesi de hammaddelerin kalite ve raf ömürlerinin korunmasında rol oynar. Müşterilerine olan sorumluluğundan dolayı, uzun yıllara dayanan Know-how’ı ve kendi sıkı üretim standartları ile müşterilerine her zaman aynı kalitede ve güvenilirlikte ürün sunduğunu garanti etmektedir.

Organik sertifikalı keçi sütü mamaları ve organik sertifikalı kozmetik ürünleri ile Türkiye pazarında yer alan Töpfer, kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile başarılı çalışmalarına devam etmektedir.