TÖPFER GÜNEŞ KREMİ

BDIH Sertifikalı Organik Kozmetik

Töpfer 50 Koruma Faktörlü Babycare Güneş Kremi bebek ve küçük çocukların cildine zarar vermeden, UVA ve UVB ışınlarına karşı doğal ve etkin bir koruma sağlar. Sadece mineral filtreler içerir. Güneşe hassasiyeti olan bebek ve çocuklarda da kullanım için uygundur. Bebeğinizin cildini hemen uygulandıktan sonra korumaya başlar ve kullanışlı dispenserı sayesinde kolay kullanım sağlar.

3 yaşından küçük çocukların direk güneşe maruz kalmaları önerilmez. Ancak direk güneşe çıkmaları durumunda,  güneşten koruyucu kıyafetler giymelidirler. Aynı zamanda Töpfer 50 Koruma Faktörlü Babycare Güneş Kremi'ni güneşe çıkmadan önce bebeğinizin cildine kalın bir tabaka halinde sürün. Her suyla temas etmesi durumunda (deniz, havuz veya duş sonrası) yeterli miktarda sürerek yenileyin. 3 yaşından küçük çocukların  ve doğum itibariyle bebeklerin kullanımı için uygundur.

Uyarılar: Güneş kremi kullanılsa bile, yine de bebeklerinizi ve çocuklarınızı uzun süre direk güneşe maruz bırakmayın. Yetersiz miktarda uygulama olursa, yeterli koruma sağlanamayabilir.

 BDIH organik sertifikasyon kuruluşu tarafından ürünün doğallığı belgelenmiştir. 

Töpfer Bebek Bakım Ürünleri sentetik kokular, boyalar, koruyucu katkı maddeleri ve hayvansal maddeler içermez.

 Parfümsüz

 Sadece mineral filtrelerden oluşur

Mineral yağ bazlı hammaddeler içermez

İçerik:
50 ml

Sadece mineral filtrelerden oluşur

Sentetik kokular, boyalar ve koruyucu katkı maddeleri içermez

Mineral yağ bazlı hammaddeler içermez

Parfümsüz

Merak Ettikleriniz

Kimler kullanabilir?

Ürünü yeni doğandan itibaren tüm çocuklar, atopik cilt yapısına sahip yetişkinler, yine hassas cilde sahip tüm bireyler kullanabilir.

Kaç faktör koruma sağlar?

Ürün 50 faktör koruma sağlar. Hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

İçeriği hangi yağlar bulunmaktadır?

Ürün içerisinde zeytinyağı, Kolza yağı, Shea yağı, jojoba yağı, çuha çiçeği yağı bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde cildi nemlendirici, besleyici etkisi mevcuttur. Hayvansal içerik yoktur, parfümsüz ve alkolsüzdür.

Kimyasal bir filtre içerir mi?

Hayır, sadece mineral filtre içerir.