Vitaminler, Mineraller, Polifenoller, içeren formülüyle kendini enerjik ve zinde hissetmek isteyenlere, bağışıklık sistemimi güçlendirmeliyim diyenlere doğal takviye…
Detaylı İncele
Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen Kekik, Hatmi ve C vitamininden oluşan içeriği ile balgamlı ve kuru öksürüklerde doğal çözüm!
Detaylı İncele
106 yıllık Alman üretici Töpfer GmbH tarafından anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz kaldığı durumlarda ek gıda alternatifi olarak kullanılmak üzere üretilen Organik Keçi Sütü Bazlı Biberon Formülleridir.
Detaylı İncele
Dünya’nın 65 ülkesinde pazarda başarıyla yer alan ve 101 yıllık Alman üretici firma SALUS tarafından üretilen sıvı demir preparatıdır. Koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı içermeyen, tadını içeriğindeki doğal meyvelerin sularından ve bitki ekstrelerinden alan özel formül!
Detaylı İncele
Özellikle okul çağındaki çocuklarda dikkat eksikliği, konsantrasyon problemleri, odaklanma sorunları ve aşırı hareketlilik gibi durumlar sıklıkla gözlemlenmektedir. İnositol, Kolin, Vitamin ve Mineraller içeren formülüyle bitkisel takviye sağlar…
Detaylı İncele
DeflaGyn® Application Set anormal servikal smearler sonrası (ASC-US, ASC-H, LSIL (CIN 1), HSIL (CIN 2)) kullanılan bir tıbbi cihaz uygulama setidir.
Detaylı İncele