Floradix Liquid

Floradix ferröz glukonattan elde edilen organik demir (II), B2, B6, B12 ve C vitaminleri ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve günlük enerji metabolizmasının normal işleyişine katkıda bulunur. Ayrıca Demir, B6 ve B12 vitaminlerinin de desteği ile kırmızı kan hücreleri ve hemoglobin oluşumuna katkı sağlar. Vitamin C aynı zamanda demir emilimini artırır.

Floradix içerdiği Demir glukonat formundaki demir ile kolay emilebilir formdadır.

Floradix’in sıvı formda içimi kolaydır. Aynı zamanda Demir ve B1, B2, B6, B12 ve C vitaminleri arasında iyi bir denge vardır.

Özel seçilmiş bitki ekstreleri ve meyve suyu konsantreleri Demirin emiliminin ciddi oranda artmasına katkı sağlar.

Doğal meyve suları ve bitki ekstreleri sayesinde hoş bir tada sahiptir.

İçerdiği Mayıs papatyası, Bamya Çiçeği, Ispanak Yaprağı ve Rezene ekstreleri sindirim sistemini destekler ve hazmı kolaylaştırır. Aynı zamanda kabızlık problemlerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

İçerdiği Armut, Üzüm, Frenküzümü, Böğürtlen, Kiraz, Havuç ve Kuşburnu meyve özleriyle demir eksikliğine takviyede bulunmanın yanı sıra vücudun genel direncini, enerjisini, dayanıklılığını ve zihinsel işlevlerini desteklemede yardımcı olur.

Floradix Sıvı Demir Takviyesi, ABD’de “En İyi Besin Takviyesi” ve Kanada’da da besin takviyesi kategorisinde “Mükemmellik” ödülüne sahiptir.

Floradix’in içerdiği tüm doğal sebze ve meyveler, bu alanda Avrupa Birliği ECO-AUDIT SCHEME’ ödülünü alan Salus Haus’un, Şili’deki %100 doğal, organik tarım standartlarının uygulandığı özel arazilerinde yetiştirilmektedir.

Laktoz ve Gluten içermez

Vejeteryanlar için kullanıma uygundur

Koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermez

Şeker ve bal içermez

Doğal bitki ekstreleri sayesinde kolay tolere edilebilir

Doğal meyvelerden gelen hoş bir tat

Merak Ettikleriniz

Floradix®’in üreticisi kimdir?

+2 değerlikli Demir içeren Floradix 101 yıllık köklü Alman firması SALUS tarafından üretilmektedir. Dünya’da 65 ülkede kullanılan koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı içermeyen özel bir sıvı demir preparatıdır.

Floradix®’in tadı nasıldır?

Floradix içerisinde yer alan doğal meyvelerin (Üzüm, Armut, Böğürtlen, Frenk üzümü, Kiraz, Havuç) sularından gelen hoş bir tada sahiptir.

Floradix®’in herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Floradix minimum yan etki profili sergilemektedir. Özellikle içerisindeki doğal bitki ekstreleri (ıspanak, rezene, bamya çiçeği, mayıs papatyası) ürünün kolay hazmedilebilmesini sağlar ve genelde demir preparatlarında yaşanan kabızlık yan etkilerini minimize eder.

Floradix® açıldıktan sonra nasıl muhafaza edilmelidir?

Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı, 1 ay içerisinde tüketilmelidir.

Floradix® şeker veye bal içerir mi?

Hayır, şeker veya bal içermez.