Hyper SuperMap Liquid

Çocuğumda konsantrasyon sorunu var… Dikkat eksikliği ve öğrenme bozukluğu var… Odaklanmakta güçlük çekiyor… Çok hareketli olduğu için yerinde duramıyor... gibi şikayetler son zamanlarda ebeveynler tarafından çokça kullanılır oldu. Çocukların ve adölesanların büyüme ve gelişmesinde beslenmenin rolü oldukça önemlidir. Yetersiz beslenme sonucunda; belli başlı mikrobesinlerin eksikliklerinin oluşması sonucunda yukarıda bahsedilen şikayetler kaçınılmazdır. Bu sebeple günlük diyetimizde yeterli ve dengeli bir şekilde vitamin, mineral ve eser element alımlarına önem verilmelidir.
Hyper SuperMap Liquid içeriğindek İnositol, Kolin, Vitamin ve Mineraller ile özellikle dikkat eksikliği ve öğrenme bozukluğu, konstrasyon problem ve aşırı hareketlilik durumlarında kullanılması önerilen takviye edici bir gıdadır.

Konsantrasyon problemi ve dikkat eksikliği üzerinde etkilidir.

Hiperaktivite/aşırı hareketlilik durumlarında kullanılabilir.

Başarısı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Okul stresine karşı zihinsel dayanma gücüne katkı sağlar

Laktoz ve Gluten içermez

Portakal-limon tadındadır

Merak Ettikleriniz

SuperMap Liquid’in ana etken maddeleri nelerdir?

Ana etken maddelerinin başında İnositol ve Kolin gelmektedir. Hafıza üzerinde bilinen olumlu etkilerinin yanında, dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğu durumlarında etkinlikleri bulunmaktadır. Bunun yanında formülasyonunda zihinsel gelişimi ve sinir sistemi işlevini destekleyen B vitaminleri yüksek oranda bulunur.

SuperMap Liquid’in hangi durumlarda kullanımı önerilebilir?

Dikkat eksikliği, konsantrasyon problemleri, okul stresiyle baş edememe, öğrenme bozukluğu ve aşırı hareketlilik durumlarında kullanımı önerilir.

SuperMap içerisinde yer alan PANMOL vitaminlerinin özellikleri nelerdir?

PANMOL vitaminleri doğal vitaminler olarak da adlandırılır. Bu sebeple biyoljik olarak aktiftirler ve biyoyararlanımları yani vücuda sağladıkları fayda daha yüksektir.

Bilinen DEHB (Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu) ilaçları ile kullanımında herhangi bir sakınca var mıdır?

Bu ilaçlarla beraber kullanımında bilinen herhangi bir yan etki yoktur. Bir sağlık profesyoneline danışarak, birlikte kullanılabilir.

SuperMap Liquid Laktoz ve Gluten içerir mi?

Hayır, içermez. Bu sebeple çölyak hastalarında da tercih edilebilir.

Ne kadar bir süre kullanımı önerilir?

Etkinliğini görebilmek adına minimum 3 aylık bir kullanım önerilir. Hekiminize danışarak kullanım süresini belirleyebilirsiniz.

Hyper SuperMap Liquid açıldıktan sonra nasıl muhafaza edilmelidir?

Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı, 1 ay içerisinde tüketilmelidir.

Ürünün tadı nasıldır?

Portakal ve limondan gelen doğal hoş bir aromaya sahiptir.