“Her zaman Her yerde ve Her konuda önce İnsan Sağlığı”

  • No products in the cart.

FLORADIX®

Hiper Farma

Demir ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda

DEMİR

Demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Vücutta normal oksijen taşınımına katkıda bulunur. Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur.

B1, B2, B6 VE B12 VİTAMİNLERİ

Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

C VİTAMİNİ

C Vitamini demir emilimini arttırır. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

*Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

Ödül

Floradix’in içerisinde bulunan sebze ve meyveler, bu alanda Avrupa Birliği ECO-AUDIT SCHEME’ ödülünü alan Salus Haus’un, Şili’deki organik tarım standartlarının uygulandığı özel arazilerinde yetiştirilmektedir.

Kullanım Önerisi:

4-10 yaş arası çocuklar için günde 1 kez yemeklerden en az yarım saat önce 7,5 ml,

Yetişkinler için günde 2 kez yemeklerden en az yarım saat önce 15 ml (2×7,5 ml)

Uyarılar:

Vücutta demir fazlalığı olan durumlarda kullanılmamalıdır. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı, 1 ay içinde tüketilmelidir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.