Dünya’nın 68 ülkesinde pazarda başarıyla yer alan ve 101 yıllık Alman üretici firma SALUS tarafından üretilen sıvı demir preparatıdır. Koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı içermeyen, tadını içeriğindeki doğal meyvelerin sularından ve bitki ekstrelerinden alan özel formül!

Floradix Liquid

Floradix; formülündeki Demir içeriğinin yanında; B1, B2, B6, B12 ve C Vitaminleri ile doğal bitki ekstreleri ve doğal meyve suları içerir.

Detaylı İncele

 Sağlıklı olmak, kendini canlı ve enerjik hissetmek insanlar için yaşamsal önem taşır. Canlılığımızı ve enerjimizi sağlıklı bir beslenme alışkanlığı, düzenli egzersiz ve yeterli dinlenme ile koruyabiliriz. Bununla birlikte bazen günlük yaşam stresleri, uykusuzluk, düzenli beslenememe sonucu vitamin, mineral ve eser element ihtiyacının yeterince karşılanamaması vücudumuzdaki bazı rezervlerin tükenmesine sebep olabilir.

Demirin İnsan Vücudundaki Önemi


Demir minerali de insan sağlığı için oldukça önemli olan ve vücudumuzun ihtiyaç duyduğu esansiyel bir elementtir. Elektron alıp verme özelliği sayesinde oksijen taşınmasında, enerji üretiminde, RNA, DNA ve protein sentezinde görev alır. Vücudumuzdaki pek çok enzimin yapı ve fonksiyonu için gereklidir.

En Çok Kimler Demire İhtiyaç Duyar?