“Her zaman Her yerde ve Her konuda önce İnsan Sağlığı”

  • No products in the cart.

Hiper Farma

Etkinliklerimiz

Uluslararası & XVI. Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi 21-25 Kasım 2018

Uluslararası & XVI. Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi 21-25 Kasım 2018

Uluslararası ve 16. Ulusal Jinekolojik Onkoloji Kongresi, cerrahi, kemoterapi, radyoterapi ve patolojide yenilikçi gelişmeler dahil olmak üzere en yeni ve en son bilgileri kapsayan bir program sunmuştur. 

Klinik araştırmaların güncellemelerinin ve cevaplanmamış sorunların vurgulandığı bu toplantı multidisipliner ve dünya çapında çok sayıda uzmanın katılımı ile organize edilmiştir. Üst düzey bilgilerin paylaşıldığı bu güzel kongrede, değerli  ürünlerimiz ve tüm ekibimiz ile birlikte yer aldık. 

Etkinliklerimiz

Türk-Alman Jinekoloji Kongresi

Türk-Alman Jinekoloji Kongresi

Türkiye ve Dünya jinekoloji camiasının da çok yakından takip ettiği gelenekselleşmiş Türk-Alman Jinekoloji Kongresi, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen jinekologlarını bir araya getirmektedir.

Güçlü bilim insanlarından oluşan öğretim üyeleri ile beraber, jinekoloji alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye ve dünyada, saygın bir yeri olan TAJEV (Türk Alman Jinekoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı) tarafından düzenlenen konferansı yerli yabancı 1500’den fazla katılımcı takip etti. Bu özel atmosferde bizler de jinekolojik onkoloji alanında ses getiren ürünümüzle beraber yerimizi alarak, bu organizasyona renk katan firmaların başında yer aldık.

Etkinliklerimiz

Çocuk Dostları Kongresi

Çocuk Dostları Kongresi

Eğitime ve bilgiye her zaman önem veren bir kurum olarak biz, tamamen bilimsel bir ortamda çocuk sağlığı konusunda güncel gelişmelerin takip edildiği, özellikle genç çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarının ve asistanlarının ön planda tutulduğu Çocuk Dostları Kongresi’nde yerimizi almaktan keyif duyduk ve her zaman da duyacağız.