“Her zaman Her yerde ve Her konuda önce İnsan Sağlığı”

  • No products in the cart.

Bizi Tanıyın

Hiper Farma

2011 yılında “Her zaman Her yerde ve Her konuda önce İnsan Sağlığı” ilkesiyle yola çıkan ve sağlık sektörüne alanında yenilikçi, kaliteli ve ihtiyaç duyulan ürünlerle hizmet vermeyi amaç edinen Hiper Farma İlaç, her geçen yıl büyüyen ve güçlenen bir firma olarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.Bu yola Avusturyalı partneri Vis Vitalis & Nutropia Pharma GmbH firması ile başlamış olan Hiper Farma, 2014 yılında 106 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Töpfer firmasının da gücünü arkasına alarak, ürün gamını organik sertifikalı ürünlerle geliştirmiştir. Son olarak 104 yıllık bir tecrübeye sahip olan ve önemli markalarıyla Dünya’da adını kanıtlamış Alman SALUS firmasını da güçlü partnerleri arasına almıştır. Böylece hem ürün çeşitliliği hem de ürün kalitesi anlamında müşterilerinin taleplerine cevap verebilecek ve onları memnun edebilecek ölçüde hizmet vermektedir.

Büyümekte ve gelişmekte olan bu aileyi yeni projelerle ve çalışmalarla daha da ileriye taşımayı amaçlayan Hiper Farma, partnerleri ile beraber yurtdışında AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. Böylece yeni araştırmalar ve bilimsel veriler ışığında gelişen teknolojiden de faydalanarak pazarın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.
Sonuç olarak her bireyin kendine özgü bir yaşam serüveni vardır. Hiper Farma olarak biz; insanlara bu serüveni sağlıkla yaşatabilmeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden her adımımızda “Yaşam serüvenini sağlıkla yaşa” sloganımızı tekrarlıyoruz..