“Her zaman Her yerde ve Her konuda önce İnsan Sağlığı”

  • No products in the cart.

Selomun®Sprey

Hiper Farma

Uçuk ve Ağız İçi Yaralardan Şikayetçi misiniz?

Çinko, Selenyum ve Biotin İçeren Sprey Takviye Edici Gıda

Patentli içeriği sayesinde Selomun Sprey dudakların, cildin ve mukozaların korunmasına ve rejenerasyona destek olur.

Laktoz İçermez

Gluten İçermez

SELO®MUN SPREY ETKEN MADDELERİN GÜCÜ

SELENYUM

 Serbest radikallerin neden olduğu oksidatif strese karşı hücreleri koruyarak hücre yenilenmesine yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkı sağlar. Yüksek antioksidan özelliği sayesinde vücudun enfeksiyon ve inflamasyon    durumlarına karşı direnç geliştirmesine yardımcı olur

ÇİNKO

 Vücudun bağışıklık sistemindeki hücrelerin üretimini düzenleyerek metabolizmayı güçlendirir ve viral enfeksiyonlardan kaynaklı olan zararları azaltmaya yardımcı olur. İmmun direncin verimli ve doğru bir şekilde çalışmasına katkıda bulunur. Vücutta birçok enzimin yapı taşı olarak reaksiyonlara katılır. Hücre bölünmesinde önemli rol oynar ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur

BİOTİN

B7 veya H vitamini olarak da adlandırılan Biotin mukozanın korunmasına katkıda bulunur.İnsan vücudunda besinlerin enerjiye dönüşmesinde rol oynar. Cilt sağlığı için gereklidir.

Kullanım Önerisi:

Yetişkinler tarafından günde 5 defa 2 saat ara ile korunması istenilen veya tahriş olmuş deri ve mukoza üzerine püskürtülerek tüketilmesi önerilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Uyarılar:

Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.İlaç değildir.Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.